Na sygnale: Zabójczy chłód (138)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor po przylocie z Himalajów chce wrócić do pracy, ale musi przejść kontrolne badania. W tym czasie ekipa Góry pomaga kobiecie, która zraniła się, gdy upadła w domu na szklaną witrynę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Wiktor po przylocie z Himalajów chce natychmiast wrócić do pracy, ale musi przejść kontrolne badania. W tym czasie ekipa doktora Góry pomaga kobiecie, która zraniła się, gdy upadła w domu na szklaną witrynę. Ratownicy odkrywają, że pacjentkę została popchnięta na szafkę przez męża w trakcie rodzinnej kłótni. Ranna wyznaje, że jej partner od pewnego czasu dziwnie się zachowuje... Reiter jedzie z kolei na wezwanie do nieprzytomnego nastolatka, którego znaleziono na obrzeżach lasu. Gdy chłopak odzyskuje świadomość, zawiadamia ratowników, że w lesie zostali jego dwaj koledzy, którym grozi śmierć z wychłodzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...