Komisarz Rex 5: Zabójcze sekrety (64)

(Kommissar Rex: Tödliche Geheimnisse)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Studentka Sybille Lutz nie wraca z wyprawy rowerowej. Jej zaginięcie zgłasza przyjaciel. Rozpoczynają się poszukiwania. Niebawem Rex znajduje jej zwłoki w okolicach przełęczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz wiedeńskiej policji Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard) rozwiązuje różne zagadki kryminalne. W poszukiwaniach przestępców pomagają mu współpracownicy wśród których są doktor Graf (Gerhard Zemann), Böck (Heinz Weixelbraun) i Höllerer (Wolf Bachofner). W każdym ze śledztw uczestniczy ponadto owczarek Rex. Mądry i odważny czworonóg dzięki czujnemu węchowi i sprytowi trafia na trop nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców. Jego pomoc okazuje się niezbędna, kiedy zawodzą tradycyjne metody śledcze.

W tym odcinku

Studentka Sybille Lutz nie wraca z wyprawy rowerowej. Przyjaciel dziewczyny, student medycyny Peter Swossil, zgłasza jej zaginięcie. Rozpoczynają się poszukiwania Sybille. Niebawem Rex znajduje jej zwłoki w okolicach przełęczy. Studentka zginęła na skutek pchnięcia nożem, jednak nie udaje się znaleźć narzędzia zbrodni. Znajomi dziewczyny, Hannes Urban i Andrea Platt, na własną rękę badają okoliczności śmierci koleżanki. Po pewnym czasie postanawiają wykopać z grobu trumnę z ciałem Sybille. Mają nadzieję, że dzięki temu trafią na trop mordercy.

Występują

Twórcy

Ładuję...