Komisarz Rex 5: Nagonka (67)

(Kommissar Rex: Hetzjagd)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracownica supermarketu zostaje zastrzelona. Funkcjonariusze sprawdzają akta wszystkich rabunków w ostatnich miesiącach. Śledztwo prowadzi do Holluba, który został zwolniony z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz wiedeńskiej policji Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard) rozwiązuje różne zagadki kryminalne. W poszukiwaniach przestępców pomagają mu współpracownicy wśród których są doktor Graf (Gerhard Zemann), Böck (Heinz Weixelbraun) i Höllerer (Wolf Bachofner). W każdym ze śledztw uczestniczy ponadto owczarek Rex. Mądry i odważny czworonóg dzięki czujnemu węchowi i sprytowi trafia na trop nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców. Jego pomoc okazuje się niezbędna, kiedy zawodzą tradycyjne metody śledcze.

W tym odcinku

Kiedy pracownica supermarketu Maria Stein chowa dzienny utarg do sejfu, zostaje zaatakowana przez zamaskowanego napastnika. Kobiecie udaje się zerwać maskę przestępcy, jednak w tym samym momencie strzela on do niej i ucieka. Zespół Brandtnera przypuszcza, że Maria, która zmarła w wyniku postrzału, została napadnięta przez recydywistę. Funkcjonariusze sprawdzają akta wszystkich rabunków, do jakich doszło w ostatnich miesiącach. Śledztwo prowadzi do Moritza Holluba, który niedawno został zwolniony z więzienia. Niebawem Brandtner orientuje się, że były więzień może być niewinny.

Występują

Twórcy

Ładuję...