Szkoła (402)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Licealista Rafał Przybylski potrąca na parkingu dwie uczennice gimnazjum. Jedna z nich proponuje mu randkę. Chłopak zgadza się, ponieważ liczy, że dzięki temu uniknie odpowiedzialności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealista Rafał Przybylski potrąca na parkingu dwie uczennice gimnazjum. Jedna z nich, Sara, proponuje mu randkę. Chłopak zgadza się, ponieważ liczy, że dzięki temu uniknie odpowiedzialności. Druga ofiara wypadku, Ewa, jest zazdrosna - też chce umówić się z maturzystą. Niespodziewanie Sara traci przytomność. Jej koleżanka wykorzystuje to, by szantażować Rafała. Gimnazjalista Michał Dominiak uważa, że jest za mało męski. Postanawia zaimponować swojej partnerce i dostać się do grupy survivalowej. Kiedy nie przechodzi testu kwalifikacyjnego, zostaje pośmiewiskiem szkoły. Zdesperowany Michał prosi o kolejne zadanie. Teraz musi spędzić noc w namiocie. Liczy, że kiedy wykona misję, zdobędzie uznanie dziewczyny oraz kolegów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...