Teleman

Na dobre i na złe | odc. 668: Jutro będę wiedział, że cię kocham

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora. Wprowadza plan naprawczy i próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Adam źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV. Traci siły, a leki uszkadzają jego wątrobę. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora szpitala. Wprowadza plan naprawczy i próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu. Ratownicy przywożą na chirurgię nastoletnią Asię. Pacjentka Wiktorii cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna i musi być natychmiast operowana. To dla niej ostatnia szansa na normalne życie. Tego samego dnia do szpitala zgłasza się też Janek, chłopak, który podczas bójki został kopnięty w krocze i skarży się na silny ból. Latoszek odkrywa, że jego problem nie ma nic wspólnego z kontuzją. Lekarz zajmuje się też Tomaszem, mężczyzną, który próbował się zabić, gdyż od miesięcy słyszy dziwne "szumy". Życie pacjenta zamieniło się w koszmar.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...