Kości 9: Dramat w królowej (23)

(Bones 9: The Drama in the Queen)

serial kryminalny USA 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do laboratorium zostaje przywiezione ciało w stanie zaawansowanego rozkładu. Wkrótce agentom udaje się ustalić tożsamość ofiary - to Brian Thomas, trener pływania w jednym z college'ów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija kilka miesięcy od przerażających wydarzeń, które stały się udziałem Jacka i Angeli. Niestety od tamtej pory nie udało się jeszcze znaleźć Christophera Pelanta. Wybitnie inteligentny haker a jednocześnie seryjny morderca pozostaje nieuchwytny. Brennan, odrzucona przez Bootha, czuje się zawiedziona. Nie wie, że Pelant trzyma w szachu jej partnera, który zrezygnował z małżeństwa, aby chronić ją i córeczkę. Pracujący w waszyngtońskim Instytucie Jeffersona naukowcy, widzą narastającą frustrację pary kochających się ludzi. Rozumieją, że sytuację ich wszystkich poprawić może jedynie śmierć ich prześladowcy. Tymczasem Pelant utrudnia im działanie popełniając kolejne zbrodnie i wciągając ich w coraz bardziej niebezpieczną grę.

W tym odcinku

Camille Saroyan zatrudnia nową stażystkę Jessikę Warren (Laura Spencer). Nowa pracownica ma szalone pomysły, czym zaskakuje nie tylko swoją przełożoną, lecz także Brennan. Tymczasem do laboratorium zostaje przywiezione ciało w stanie zaawansowanego rozkładu, które znaleziono na dnie studni. Zebrane dowody świadczą o tym, że zwłoki podrzucono. Nadmiernie rozbudowane kości sugerują, że denat był pływakiem. Agenci ustalają tożsamość ofiary - to Brian Thomas, trener pływania w jednym z college'ów. Śledczy szybko odkrywają wstydliwe sekrety z życia pedagoga: był zaangażowany w konflikt ze studentami, miał romans ze swoją zastępczynią oraz prawdopodobnie prowadził sekretne życie. Podczas badania kości denata Bones odkrywa bowiem uraz spowodowany chodzeniem w butach na wysokich obcasach. Okazuje się, że Brian był stałym bywalcem klubu dla transwestytów, w którym występował jako drag queen. Szybko zaczął odnosić sukcesy na scenie. Być może gwiazda lokalu była zazdrosna o oszałamiającą karierę nowicjusza.

Występują

Twórcy

Ładuję...