Na sygnale: Koniec zabawy (135)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr odkrywa, że klaser ze znaczkami, który dostał od ojca, jest kradziony. Ratownik trafia do aresztu. Tymczasem zespół Góry jedzie do akademika, w którym podobno zasłabł mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Piotr odkrywa, że klaser ze znaczkami, który dostał od ojca, jest kradziony. Ratownik trafia do aresztu. Tymczasem zespół Góry jedzie do akademika, w którym podobno zasłabł mężczyzna. Na miejscu ratownicy nie znajdują jednak nikogo, kto potrzebowałby pomocy. Szef stacji uznaje, że wezwanie to studencki dowcip. Lidka upiera się, by nadal szukać pacjenta. Kilkanaście minut później ratownicy jadą na miejsce wypadku drogowego. W rozbitym aucie są uwięzione dwie osoby. Nowa ratowniczka podejrzewa, że w środku mogło być także małe dziecko. Kolejny raz podważa autorytet szefa, który nie chce tracić czasu na poszukiwania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...