Komisarz Rex 5: Ślepa furia (62)

(Kommissar Rex: Blinde Wut)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Córka hotelarza, Sandra, zakochuje się w pracowniku ojca, Thomasie. On nie jest nią zainteresowany. Sandra zabija Thomasa. Ojciec chce ukryć zbrodnię. Brandtner i Rex rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz wiedeńskiej policji Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard) rozwiązuje różne zagadki kryminalne. W poszukiwaniach przestępców pomagają mu współpracownicy wśród których są doktor Graf (Gerhard Zemann), Böck (Heinz Weixelbraun) i Höllerer (Wolf Bachofner). W każdym ze śledztw uczestniczy ponadto owczarek Rex. Mądry i odważny czworonóg dzięki czujnemu węchowi i sprytowi trafia na trop nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców. Jego pomoc okazuje się niezbędna, kiedy zawodzą tradycyjne metody śledcze.

W tym odcinku

Córka hotelarza, Sandra Haller, zakochuje się w pracowniku ojca, Thomasie Reischu. Kiedy mężczyzna daje jej do zrozumienia, że nie jest nią zainteresowany, dziewczyna wpada w furię. Przed wejściem do klubu nocnego dochodzi między nimi do kłótni, podczas której Sandra zabija Thomasa. Jej ojciec udziela córce schronienia i obiecuje zatuszować zbrodnię. Tymczasem Brandtner i Rex rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Nowy pracownik policji, Fritz Kunz, zatrudnia się w hotelu ojca Sandry jako pomocnik w kuchni. Z czasem wychodzi na jaw, jak bardzo ryzykowne jest dalsze dochodzenie.

Występują

Twórcy

Ładuję...