Kości 9: Komornik w septycznym zbiorniku (17)

(Bones 9: The Repo Man in the Septic Tank)

serial kryminalny USA 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Camille 'Cam' Saroyan zatrudnia stażystę - Rodolfa Fuentesa. Brennan docenia jego wiedzę i doświadczenie zawodowe, lecz daje mu odczuć, gdzie jest jego miejsce w hierarchii laboratorium.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija kilka miesięcy od przerażających wydarzeń, które stały się udziałem Jacka i Angeli. Niestety od tamtej pory nie udało się jeszcze znaleźć Christophera Pelanta. Wybitnie inteligentny haker a jednocześnie seryjny morderca pozostaje nieuchwytny. Brennan, odrzucona przez Bootha, czuje się zawiedziona. Nie wie, że Pelant trzyma w szachu jej partnera, który zrezygnował z małżeństwa, aby chronić ją i córeczkę. Pracujący w waszyngtońskim Instytucie Jeffersona naukowcy, widzą narastającą frustrację pary kochających się ludzi. Rozumieją, że sytuację ich wszystkich poprawić może jedynie śmierć ich prześladowcy. Tymczasem Pelant utrudnia im działanie popełniając kolejne zbrodnie i wciągając ich w coraz bardziej niebezpieczną grę.

W tym odcinku

Dr Camille "Cam" Saroyan zatrudnia stażystę - czarującego Kubańczyka Rodolfa Fuentesa (Ignacio Serricchio). Nowy pracownik jest bardzo pewny siebie. W swojej ojczyźnie był szefem antropologów sądowych. Brennan docenia jego wiedzę i doświadczenie zawodowe, lecz szybko daje mu odczuć, gdzie jest jego miejsce w hierarchii laboratorium. Pracownicy Instytutu Jeffersona próbują poznać tożsamość człowieka, którego zwłoki znaleziono w szambie. Więzienny tatuaż pozwala dr Hodginsowi poznać nazwisko ofiary - to 24-letni Benny Jerguson, skazany za kradzież samochodów. Niedawno więzień wyszedł na wolność i znalazł legalną pracę - odbierał auta ludziom zalegającym ze spłatą kredytu. W kręgu podejrzanych znajdują się: była szefowa Jergusona, mężczyzna, któremu Benny zarekwirował ciężarówkę, oraz były kumpel ofiary z kryminalną przeszłością.

Występują

Twórcy

Ładuję...