M jak miłość | odc. 1288

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga i Piotrek muszą sobie radzić z serią katastrof. Po ciężkim dniu Zduńska idzie do matki. Wyznaje jej, że wciąż kłóci się z mężem. Z okazji urodzin Górecki wręcza Oldze wzruszający prezent.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Kinga i Piotrek muszą sobie radzić z całą serią katastrof - w domu, bistro oraz kancelarii. Po ciężkim dniu Zduńska w końcu nie wytrzymuje i ucieka z Deszczowej do matki. Wyznaje jej, że ostatnio wciąż kłóci się z mężem. Z okazji urodzin Górecki wręcza Oldze wzruszający prezent: pierścionek, który należał do jej matki. Kilka godzin później dziewczyna uświadamia sobie, że zgubiła rodzinną pamiątkę. Marcin odnajduje Izę. Prosi byłą ukochaną, by po rozstaniu przynajmniej byli przyjaciółmi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...