Kości 9: Kobieta w bieli (6)

(Bones 9: The Woman in White)

serial kryminalny USA 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Temperance i Seeley biorą udział w próbie przed ślubem. W tym czasie znalezione zostają szczątki kobiety, która zmarła pod koniec lat 70. XX wieku. Wszyscy zostają wezwani do instytutu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija kilka miesięcy od przerażających wydarzeń, które stały się udziałem Jacka i Angeli. Niestety od tamtej pory nie udało się jeszcze znaleźć Christophera Pelanta. Wybitnie inteligentny haker a jednocześnie seryjny morderca pozostaje nieuchwytny. Brennan, odrzucona przez Bootha, czuje się zawiedziona. Nie wie, że Pelant trzyma w szachu jej partnera, który zrezygnował z małżeństwa, aby chronić ją i córeczkę. Pracujący w waszyngtońskim Instytucie Jeffersona naukowcy, widzą narastającą frustrację pary kochających się ludzi. Rozumieją, że sytuację ich wszystkich poprawić może jedynie śmierć ich prześladowcy. Tymczasem Pelant utrudnia im działanie popełniając kolejne zbrodnie i wciągając ich w coraz bardziej niebezpieczną grę.

W tym odcinku

Temperance i Seeley biorą udział w próbie przed ślubem. W tym czasie znalezione zostają szczątki kobiety, która zmarła pod koniec lat 70. XX wieku. Wszyscy, włącznie z Angelą, zostają wezwani do instytutu. Wkrótce ustalają, że ofiara miała około trzydziestu lat i odkrywają różne epizody z jej przeszłości. W ciągu dnia w domu Bootha i Brennan zjawia się Max Keenan. Przywozi narzeczonym prezent ślubny. Seeley widząc przedmiot, zastanawia się, czy przyszły teść odziedziczył go po przodkach, czy ukradł. Tymczasem laboranci ustalają, że badana przez nich kobieta to Nancy Handelman, dawna pracownica Działu Rękopisów Biblioteki Kongresu USA. W jej rzeczach znajdują bardzo zniszczony, ale bezcenny list. Jeśli zdołają potwierdzić jego autentyczność, wywołają naukową sensację. Muszą działać szybko. Jeżeli nie załatwią tego w jeden dzień, zaaferowana Brennan odwoła swój ślub. Cam, chcąc zapobiec takiej sytuacji, zwołuje do pracy wszystkich dotychczasowych asystentów. Przybyli na miejsce doktorzy, z wyjątkiem Arastoo, mają za złe pani antropolog, że nie zaprosiła ich na wesele. Na szczęście mogą liczyć na jej rozbrajającą szczerość. W końcu, dzięki Angeli i Jackowi, Selleey i Temperance, w obecności najbliższych sobie ludzi, krewnych i przyjaciół, stają na ślubnym kobiercu.

Występują

Twórcy

Ładuję...