Teraz albo nigdy! | sezon 4 odc. 5

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia i Franka chcą, aby Andrzej i Marcin się pogodzili. W aptece Marty pojawia się pan Jerzy. Jest zachwycony Ewą. Michał już nie ukrywa przed Martą, że jest ona kobietą jego życia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria przygód i miłosnych rozterek grupy przyjaciół i ich bliskich. Związek Basi (Katarzyna Maciąg) i jej ukochanego znów może mieć kłopoty. Tym razem szczęściu zakochanych zagrozi Olga (Anna Mucha), pierwsza dziewczyna Andrzeja (Mateusz Damięcki). Również mama Andrzeja, Anna (Małgorzata Zajączkowska), będzie musiała podjąć ważną decyzję. W życiu Ewy (Beata Tyszkiewicz) może dojść do istotnych zmian. Stanie się to za sprawą Jerzego (Wojciech Pokora).

W tym odcinku

Basia i Franka nalegają, by Andrzej i Marcin się pogodzili. W aptece Marty pojawia się klient - pan Jerzy (Wojciech Pokora). Jest zachwycony Ewą, którą tam spotyka. Robert staje się powiernikiem Edyty. Michał już nie ukrywa przed Martą, że jest ona kobietą jego życia. Andrzej mówi Oldze, że wie o jej wspólnej nocy z Marcinem. Dziewczyna znów nim manipuluje. Zazdrosna Basia kłóci się z narzeczonym. W gniewie rzuca mu pierścionek zaręczynowy. Po rozmowie z Martą Bosz zdaje sobie sprawę, jak przebiegła jest Olga. Przeprasza Basię i prosi, by ustaliła datę ich ślubu. Na wieść o tym Olga jest wściekła, ale nie zamierza się poddać. Zdzisio każe Annie wybrać między nim a pracą. Nie otrzymawszy odpowiedzi, postanawia się wyprowadzić. W Plaży odbywa się impreza z udziałem Eweliny Flinty i zespołu Blue Café.

Występują

Twórcy

Ładuję...