Kości 9: Sens w poświęceniu (4)

(Bones 9: The Sense in the Sacrifice)

serial kryminalny USA 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Od miesięcy Booth poluje na Christophera Pelanta. Do agenta dołącza jego kolega z FBI Hayes Flynn. Brennan i jej koledzy szykują podstęp, dzięki któremu zabójca się ujawni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija kilka miesięcy od przerażających wydarzeń, które stały się udziałem Jacka i Angeli. Niestety od tamtej pory nie udało się jeszcze znaleźć Christophera Pelanta. Wybitnie inteligentny haker a jednocześnie seryjny morderca pozostaje nieuchwytny. Brennan, odrzucona przez Bootha, czuje się zawiedziona. Nie wie, że Pelant trzyma w szachu jej partnera, który zrezygnował z małżeństwa, aby chronić ją i córeczkę. Pracujący w waszyngtońskim Instytucie Jeffersona naukowcy, widzą narastającą frustrację pary kochających się ludzi. Rozumieją, że sytuację ich wszystkich poprawić może jedynie śmierć ich prześladowcy. Tymczasem Pelant utrudnia im działanie popełniając kolejne zbrodnie i wciągając ich w coraz bardziej niebezpieczną grę.

W tym odcinku

Od miesięcy Booth poluje na Christophera Pelanta. Do agenta dołącza jego kolega z FBI Hayes Flynn. Federalnym pomagają pracownicy Instytutu Jeffersona. Naukowcy mają ograniczony dostęp do urządzeń komputerowych. W ten sposób chcą uniemożliwić ściganemu mordercy poznanie ich następnego kroku. Brennan i jej koledzy zastawiają na niego pułapkę. Preparują ciało pewnego mężczyzny tak, aby przypominało inne ofiary Pelanta. Sądzą, że kiedy narcystyczny socjopata stwierdzi, że ma naśladowcę, ujawni się. Zwłoki podrzucają w ustalonym miejscu i rozjeżdżają się do domów. W nocy budzi ich alarm. Na miejscu zbrodni, w którym zostawili atrapę, znajdują ciało Flynna. Wszystko wskazuje na to, że pracownik FBI był skorumpowany.

Występują

Twórcy

Ładuję...