Kości 9: Rzeźnik w samochodzie (3)

(Bones 9: El Carnicero en el Coche)

serial kryminalny USA 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W spalonym samochodzie znaleziono ludzkie szczątki. Trop prowadzi do meksykańskiego gangu. Booth i pracownicy Instytutu Jeffersona ustalają, że ofiara to płatny zabójca Rzeźnik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija kilka miesięcy od przerażających wydarzeń, które stały się udziałem Jacka i Angeli. Niestety od tamtej pory nie udało się jeszcze znaleźć Christophera Pelanta. Wybitnie inteligentny haker a jednocześnie seryjny morderca pozostaje nieuchwytny. Brennan, odrzucona przez Bootha, czuje się zawiedziona. Nie wie, że Pelant trzyma w szachu jej partnera, który zrezygnował z małżeństwa, aby chronić ją i córeczkę. Pracujący w waszyngtońskim Instytucie Jeffersona naukowcy, widzą narastającą frustrację pary kochających się ludzi. Rozumieją, że sytuację ich wszystkich poprawić może jedynie śmierć ich prześladowcy. Tymczasem Pelant utrudnia im działanie popełniając kolejne zbrodnie i wciągając ich w coraz bardziej niebezpieczną grę.

W tym odcinku

Dwaj pracownicy firmy holowniczej znajdują spalony samochód, a w nim ludzki szkielet. Na miejscu zdarzenia zjawiają się pracownicy Instytutu Jeffersona. Doktor Saroyan i doktor Brennan zabezpieczają szczątki denata. Okazuje się, że auto spłonęło na terenie kontrolowanym przez groźny meksykański gang handlarzy broni, "Estrellas". W tym czasie agent Booth szuka doktora Sweetsa, który ze względu na niepowodzenia w sprawie Pelanta przed kilkoma tygodniami odszedł z pracy. Psycholog, znający język hiszpański, zgadza się pomóc kolegom. Badania dowodów z domniemanego miejsca zbrodni dowodzą, że znalezione zwłoki należały do niebezpiecznego Latynosa - gangstera i płatnego zabójcy o pseudonimie Rzeźnik". Co więcej kości mężczyzny, mordercy wielu osób, uszkodzono narzędziem, którego on sam używał najchętniej - tasaka. Seeley musi ustalić, kto znalazł w sobie tyle siły, by w tak okrutny sposób policzyć się z bandytą.

Występują

Twórcy

Ładuję...