Teraz albo nigdy! | sezon 4 odc. 4

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga przypomina Marcinowi wspólną noc, a on wyznaje wszystko Andrzejowi, próbując go ostrzec. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki. Edyta chce się pozbyć Marty z życia Michała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria przygód i miłosnych rozterek grupy przyjaciół i ich bliskich. Związek Basi (Katarzyna Maciąg) i jej ukochanego znów może mieć kłopoty. Tym razem szczęściu zakochanych zagrozi Olga (Anna Mucha), pierwsza dziewczyna Andrzeja (Mateusz Damięcki). Również mama Andrzeja, Anna (Małgorzata Zajączkowska), będzie musiała podjąć ważną decyzję. W życiu Ewy (Beata Tyszkiewicz) może dojść do istotnych zmian. Stanie się to za sprawą Jerzego (Wojciech Pokora).

W tym odcinku

Olga przypomina Marcinowi noc, którą razem spędzili. Chłopak wyznaje wszystko Andrzejowi, próbując go ostrzec. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki. Poturbowany narzeczony Basi mówi jej, że ktoś go napadł. Edyta chce się pozbyć Marty z życia Michała. Zaprasza ją i Basię na wspólne zakupy. Spotkanie nie należy do udanych i wszystkie trzy zdają sobie sprawę z tego, że nigdy się nie zaprzyjaźnią. Po tym jak Edyta ignoruje prośbę Ewy o pomoc, Michał decyduje się wrócić do swojego domu. Gebhart jest pewna, że to przejściowy kryzys w ich związku. Andrzej dowiaduje się, że jego matka i Zdzisio przeżywają problemy. Mężczyzna chce się wyprowadzić od Anny.

Występują

Twórcy

Ładuję...