M jak miłość | odc. 1286

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ala próbuje pomóc Glińskiej. Chce załatwić jej pracę sprzątaczki w kancelarii. Nie wie, że śledzi ją były mąż kobiety. Gdy Zduńska jest sama z małym Kubą, brutalnie ją atakuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Ala próbuje pomóc Glińskiej. Chce załatwić jej pracę sprzątaczki w kancelarii. Nie wie, że śledzi ją były mąż kobiety. Gliński wyczekuje odpowiedni moment i gdy Zduńska jest sama z małym Kubą, brutalnie ją atakuje. Budzyński postanawia polecieć na kilka dni do Marty, by ostatecznie omówić szczegóły rozwodu. Na pożegnanie wyznaje Magdzie, że za granicą będzie za nią tęsknić i namiętnie dziewczynę całuje. W kancelarii zjawia się Aneta Kryńska, atrakcyjna koleżanka Olka, którą ten poznał w Kuwejcie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...