Teraz albo nigdy! | sezon 4 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek bardzo angażuje się w związek z Martą. Wyznaje jej miłość. Marta jedzie samochodem i wpada w poślizg. Dzwoni do Michała. Telefon odbiera Edyta, która każe jej wezwać pomoc drogową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria przygód i miłosnych rozterek grupy przyjaciół i ich bliskich. Związek Basi (Katarzyna Maciąg) i jej ukochanego znów może mieć kłopoty. Tym razem szczęściu zakochanych zagrozi Olga (Anna Mucha), pierwsza dziewczyna Andrzeja (Mateusz Damięcki). Również mama Andrzeja, Anna (Małgorzata Zajączkowska), będzie musiała podjąć ważną decyzję. W życiu Ewy (Beata Tyszkiewicz) może dojść do istotnych zmian. Stanie się to za sprawą Jerzego (Wojciech Pokora).

W tym odcinku

Tomek coraz bardziej angażuje się w związek z Martą. Wyznaje, że ją kocha i chce z nią zamieszkać. Ona nie wie, co mu odpowiedzieć. Upokorzony i zraniony chłopak zarzuca jej, że go wykorzystała. Ich spotkanie kończy się kłótnią. Wracając do domu samochodem, była żona Roberta wpada w poślizg. Dzwoni do Michała z prośbą o wydostanie auta z rowu, ale telefon odbiera Edyta, która każe jej wezwać pomoc drogową. Kiedy Winiarski dowiaduje się o tym, daje odczuć partnerce, że sprawy dotyczące Marty są dla niego najważniejsze. Andrzej nie zauważa, jak Olga sprytnie nim manipuluje, korzystając z jego koleżeńskości. Basia jednak dostrzega, że dziewczyna uwodzi jej chłopaka. Żali się Marcie. Praca w butiku absorbuje Annę, przez co psują się jej stosunki ze Zdzisiem.

Występują

Twórcy

Ładuję...