Komisarz Rex 4: Podglądacz (53)

(Kommissar Rex: Der Voyeur)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 1998  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Albert Mahler obserwuje przez teleskop pewną kobietę i robi jej zdjęcia. Przypadkowo staje się świadkiem morderstwa. Zamiast donieść o zbrodni na policję, postanawia szantażować mordercę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Owczarek niemiecki Rex jest etatowym pracownikiem austriackiej policji. Towarzyszy Richardowi Moserowi (Tobias Moretti) podczas kolejnych śledztw. Kiedy Moser umiera, zwierzę trafia pod opiekę młodego policjanta, Aleksa Brandtnera (Gedeon Burkhard) z wiedeńskiego wydziału zabójstw. Alex oraz jego współpracownicy - Leo Graf (Gerhard Zemann), Christian Boeck (Heinz Weixelbraun) i Peter Hoellerer (Wolf Bachofner) - rozwiązują zagadki kryminalne, wykorzystując zdobyte doświadczenie zawodowe. Tymczasem Rex kieruje się zawsze psią intuicją, dzięki której potrafi rozpoznać przestępców nawet na odległość.

W tym odcinku

Albert Mahler obserwuje przez teleskop pewną kobietę i robi jej zdjęcia. Przypadkowo staje się świadkiem morderstwa. Zamiast donieść na policję o zbrodni, Mahler postanawia szantażować mordercę. Żąda od niego milionowego okupu w zamian za milczenie. Sprawca zamierza go zlikwidować. Alex i Rex muszą rozwiązać sprawę, zanim dojdzie do kolejnej zbrodni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...