M jak miłość | odc. 1285

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek wybiera się z Ewą na spacer. Poznaje Janka, chłopaka Uli. Matka Darka kontaktuje się z wróżbitą, który ma jej pomóc w odnalezieniu syna. Natalia zajmuje się sprawą pobicia Glińskiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marek wybiera się z Ewą na spacer do Gródka. Poznaje Janka, nowego chłopaka Uli. Matka Darka kontaktuje się z wróżbitą, który ma jej pomóc w odnalezieniu syna. Natalia jest przekonana, że seniorka padnie ofiarą oszusta. Jedzie do siedziby medium razem z Frankiem. Na miejscu dochodzi do ostrej kłótni. W pracy Mostowiakówna zajmuje się sprawą Glińskiej, którą pobił były mąż. Kobieta trafia do szpitala, a mały Kuba pod opiekę Pawła i Ali.

Występują

Zobacz także

Ładuję...