M jak miłość | odc. 1283

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin czuje wyrzuty sumienia. W końcu wyznaje Kindze, że zachował się jak drań wobec Lewińskiej. Iza po próbie samobójczej walczy o życie w szpitalu. Radek namawia Olgę, by pogodziła się z ojcem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marcin czuje wyrzuty sumienia. W końcu wyznaje Kindze, że zachował się jak drań, gdyż spędził z Lewińską noc, a później dziewczynę porzucił. W tym czasie Iza po próbie samobójczej walczy o życie w szpitalu. Radek namawia Olgę, by pogodziła się z ojcem. Górecki rozstaje się z Moniką i ma problemy biznesowe - przez plotki o tym, że działa niezgodnie z prawem. Karolina wspomina Piotrkowi, że myśli o zmianie pracy. Zduński proponuje dziewczynie, by przeszła do kancelarii Budzyńskiego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...