M jak miłość | odc. 1282

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwają przygotowania do ślubu Tomka i Asi. Marcin ma wypadek na budowie - wpada do osuwiska i mocno uderza się w głowę. Mały Wojtek ma problemy w szkole. Stał się celem ataków agresywnego kolegi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do ślubu Tomka i Asi. Przyszli państwo młodzi wybierają na świadków Marcina i Agnieszkę. Iza wraca do Warszawy, by pomóc Radkowi, który nie potrafi porozumieć się z nowym kuratorem. Marcin ma wypadek na budowie - wpada do osuwiska i mocno uderza się w głowę. Jakiś czas później Chodakowski wstępuje do bistro, by opatrzyć ranę i w lokalu spotyka byłą ukochaną. Mały Wojtek ma problemy w szkole. Winny jest agresywny kolega, który wziął chłopca na cel.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...