M jak miłość | odc. 1280

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria prosi Artura, by zwrócił jej powierzony mu wcześniej pendrive z danymi, które mogą zaszkodzić Bilskiemu. Lekarz odmawia, ale nie przyznaje się, że zgubił urządzenie. Marcin ma problemy w pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Ala i Paweł postanawiają kupić własne mieszkanie. Chcą, by Stefan przeprowadził się do większego domu razem z nimi. Maria prosi Artura, by zwrócił jej powierzony mu wcześniej pendrive z danymi, które mogą zaszkodzić Bilskiemu. Lekarz odmawia, ale nie przyznaje się, że zgubił urządzenie. Śledzi rywala, by zdobyć nowe dowody na to, że Robert prowadzi nielegalne interesy. Z kolei Rogowska odkrywa, że Bilski ją okłamał - nie mieszka w hostelu. Kacper wciąż przeżywa niedawne porwanie. Ostrzega Julkę, że Paweł ma powiązania z mafią. Marcin znów ma problemy w pracy i prosi o pomoc Andrzejka. Siłacz wyznaje przyjacielowi, że przez Marzenkę chce odejść z siedliska.

Występują

Zobacz także

Ładuję...