M jak miłość | odc. 1279

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta wyznaje Budzyńskiemu, że spotyka się z innym mężczyzną i pragnie rozwodu. Olek rozważa podpisanie nowego kontraktu - tym razem miałby pracować w Kuwejcie przez kolejne dwa lata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marta wyznaje Budzyńskiemu, że spotyka się z innym mężczyzną i pragnie rozwodu. Olek rozważa podpisanie nowego kontraktu - tym razem ma pracować w Kuwejcie przez kolejne dwa lata. Piotrek spotyka przypadkiem koleżankę ze studiów, Karolinę. Kurator znajduje przy Radku woreczek z marihuaną. Chłopak znów ma kłopoty. W pracy Małkowski zaprzyjaźnia się z Olgą. Zabiera dziewczynę na studencką imprezę. Górecki pomaga Monice w opiece nad Olą, później wyznaje prawniczce, że chciałby, by razem zamieszkali.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...