Teleman

Na dobre i na złe | odc. 660: Chcieć to móc

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy lekarskie wymaga starszy mężczyzna, który doznał poważnych urazów wewnętrznych, skacząc ze spadochronem. Blanka w tajemnicy przed Wiktorią przygotowuje się do egzaminów na medycynę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Sylwia próbuje odnaleźć Dębskiego. Chce nakłonić męża, by na procesie doktora Trettera zeznawał przeciwko Stanisławskiemu. Tymczasem nowy dyrektor ogłasza, że przez długi szpitala musi wprowadzić plan naprawczy. Do Leśnej Góry powracają dawni pacjenci Adama. To Maciek, który zamierza zostać księdzem oraz Tomek, wielki fan piłki nożnej, u którego lekarz wykrywa zmiany w płucach. Z kolei Przemek zajmuje się przypadkiem Franciszka, starszego mężczyzny, który doznał poważnych urazów wewnętrznych, skacząc ze spadochronem. Blanka w tajemnicy przed Wiktorią przygotowuje się do egzaminów na medycynę. Doktor Consalida próbuje pomóc nauczycielce córki, Weronice. Pacjentka ma powikłania po zabiegu chirurgii plastycznej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...