Pomoc domowa | odc. 48

(The Nanny)

serial komediowy USA 1993  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znajoma Fran, również pracująca jako niania, wybiera się na emeryturę. Fran zaczyna zastanawiać się nad własną przyszłością. Upija się i przez pomyłkę ląduje w łóżku szefa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Fran Fine (Fran Drescher), młoda i atrakcyjna Żydówka, pracuje w salonie sukien ślubnych w dzielnicy Queens w Nowym Jorku. Pewnego dnia właściciel sklepu, a jednocześnie jej narzeczony, wyrzuca ją z pracy. Fran jednak nie poddaje się. Szuka pilnie zatrudnienia i nowej miłości. Zostaje sprzedawczynią kosmetyków, ale ten zawód nie bardzo jej odpowiada. Pewnego dnia kobieta puka do drzwi słynnego producenta Maxwella Sheffielda (Charles Shaughnessy). Zostaje tam zatrudniona jako niania trójki jego dzieci: Maggie (Nicholle Tom), Brightona (Benjamin Salisbury) i Grace (Madeline Zima). Szybko zaprzyjaźnia się z nimi. Jej największym sprzymierzeńcem zostaje lokaj Niles (Daniel Davis), a wrogiem - przyjaciółka Maxwella C.C. Babcock (Lauren Lane).

W tym odcinku

Znajoma Fran, również pracująca jako niania, wybiera się na emeryturę. Fran zaczyna zastanawiać się nad własną przyszłością. Przeziębiony Maxwell zażywa dużo leków i zostaje w domu. Proponuje Fran, aby wzięła sobie wolny dzień. Koleżanka ostrzega kobietę, że taki wolny dzień to początek końca kariery każdej niani. Załamana Fran wraca do domu pijana. Przez pomyłkę kładzie się do łóżka, w którym śpi jej szef. Następnego dnia obydwoje budzą się i niczego nie pamiętają. Ktoś próbuje wykorzystać tę niezręczną sytuację.

Występują

Ładuję...