CSI: Kryminalne zagadki Miami 5: Klątwa trumny (6)

(CSI: Miami 5: Curse of the Coffin)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat

W skrócie

Przerażona dziewczyna, uciekając przed napastnikiem, kradnie samochód. Do akcji wkracza policja. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze znajdują zwłoki młodej kobiety i ślady rytuałów wudu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Przerażona dziewczyna, uciekając przed napastnikiem, kradnie z parkingu samochód. Do akcji natychmiast wkracza policja, która zastawiła tu pułapkę na złodziei aut. Pod wskazanym przez podejrzaną adresem funkcjonariusze znajdują zwłoki młodej kobiety. Na miejscu tragedii odkrywają też ślady świadczące o odprawianych tu rytuałach wudu. Śledczy próbują wyjaśnić tę tajemniczą sprawę. Ich niepokój potęguje atmosfera zbliżającego się Halloween. Gdy dochodzi do dziwnych wydarzeń w prosektorium, niektórzy radzą, by nie zważając na policyjne procedury spalić dowody w tej sprawie. Wkrótce okazuje się, że aby rozwiązać tę zagadkę, funkcjonariusze będą musieli udać się o północy na jeden z cmentarzy...

Występują

Twórcy

Ładuję...