Czy na pewno umiesz gotować? 4 (4)

reality show Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bohaterem odcinka jest Marcin, który uwielbia mięsne potrawy. Jednym z jego popisowych dań jest kotlet schabowy z boczkiem. Żona oraz przyjaciele mają już dość gotowania i tęsknią lżejszą kuchnią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mistrzowie domowej kuchni poznają prawdę o swoim kulinarnym talencie. Bohaterem każdego odcinka jest osoba zgłoszona przez rodzinę. Każdy myśli, że został wybrany ze względu na swoje zdolności. Tymczasem okazuje się, że bliscy mają już dość przesolonej lasagne, mdłej pomidorówki lub twardych schabowych, ale boją się powiedzieć to wprost kucharzowi amatorowi. Znany szef kuchni Andrzej Polan ocenia umiejętności swoich gości i pomaga im podszkolić się w trudnej sztuce gotowania

Bohaterem odcinka jest Marcin z Warszawy, który uwielbia mięsne potrawy. Jednym z jego popisowych dań jest kotlet schabowy z boczkiem. Żona oraz przyjaciele mają już dość jego gotowania i tęsknią lżejszą kuchnią, ze zdecydowanie większą ilością warzyw. Andrzej Polan zaproponuje uczestnikowi swoją interesującą wariację na temat schabu.

Twórcy

Ładuję...