Tata kontra tata

(Daddy's Home)

komedia USA 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Brad zostaje ojczymem dzieci z poprzedniego związku swojej żony. Ich życie jest sielanką do chwili, gdy miasto odwiedza biologiczny rodzic pociech. Komedia twórcy "Millerów".

Oglądaj w telewizji

Czw 1.12 20:00
TV Pulslogo
Nd 4.12 17:55
TV Pulslogo

Opis

Brad (Will Ferrell) od zawsze chciał założyć rodzinę. To marzenie udaje mu się spełnić - pewnego dnia żeni się z ukochaną kobietą (Linda Cardellini) i zostaje ojczymem jej dwojga dzieci z poprzedniego związku. Ich wspólne życie przypomina sielankę do chwili, gdy miasto odwiedza biologiczny ojciec dzieci, przystojny i beztroski Dusty (Mark Wahlberg). Między mężczyznami zaczyna się rywalizacja o uczucia najmłodszych członków rodziny. W głównych rolach wystąpili komik Will Ferrell (Legenda telewizji, Przypadek Harolda Cricka) oraz dwukrotny kandydat do Oscara Mark Wahlberg (Infiltracja, Fighter). Za kamerą stanął Sean Anders (Millerowie, Szefowie wrogowie 2).

Świeżo poślubiony mąż zabiega o dzieci żony z poprzedniego związku, ale gdy osiągnięcie celu wydaje się bliskie, w domu zjawia się biologiczny ojciec. Zawalczy o miłość zarówno dzieci, jak i byłej żony. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...