Komisarz Alex 8: Ofiary ofiar (104)

serial kryminalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas przedstawienia ginie aktor, który w przeszłości był oskarżony o gwałt. Kolejną ofiarą staje się taksówkarz. Ciążył na nim ten sam zarzut. Trop prowadzi ekipę Orlicza do kancelarii adwokackiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Podczas przedstawienia lalkowego dla dzieci dochodzi do zbrodni, której ofiarą pada jeden z aktorów. Ekipa Orlicza rozpoczyna skomplikowane dochodzenie. Policjantom udaje się ustalić, że zamordowany mężczyzna w przeszłości był oskarżony o gwałt. Następnego dnia morderca znów atakuje. W tajemniczych okolicznościach ginie bowiem taksówkarz. Niebawem funkcjonariusze odkrywają, że również był on oskarżony o gwałt. Nie ulega wątpliwości, że oba przypadki łączą się ze sobą. Ekipa Orlicza robi wszystko, aby odnaleźć sprawcę śmierci aktora i taksówkarza. W toku śledztwa trop prowadzi funkcjonariuszy do znanej kancelarii adwokackiej, która zbliża ich do rozwiązania skomplikowanej zagadki kryminalnej.

Występują

Twórcy

Ładuję...