Singielka (191)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka ryzykuje życie, by spotkać się z dilerem, który dostarczył Cezaremu narkotyki. Tymczasem do Krzyśka i Maleny dociera informacja o połączeniu redakcji. Boją się utraty pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka ryzykuje życie, by spotkać się z dilerem, który dostarczył Cezaremu narkotyki. Do Krzyśka i Maleny dociera informacja o połączeniu dwóch redakcji. Boją się, że stracą pracę. Swoim zachowaniem kompromitują się przed nową naczelną. Tymczasem Natalia postanawia iść na randkę z Jankiem, którego poznała w Antypodach.

Występują

Twórcy

Ładuję...