M jak miłość | odc. 1257

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ala, Paweł i Basia podejmują decyzję o powrocie do Warszawy, gdzie Zduńska ma podjąć nową pracę. Olga oznajmia ojcu, że nie złożyła dokumentów na prawo. Jej wyznanie prowadzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Ala, Paweł i Basia podejmują decyzję o powrocie do Warszawy, gdzie Zduńska ma podjąć nową pracę. Marek dziękuje siostrzeńcowi za pomoc w rozbudowie firmy. Stefan proponuje, by rodzina zamieszkała u niego. Olga oznajmia ojcu, że nie złożyła dokumentów na prawo. Jej wyznanie wywołuje w domu Góreckich prawdziwą burzę. Po kłótni córka biznesmena prosi Kingę, by pozwoliła jej zamieszkać w magazynie przy bistro. Magda coraz więcej czasu spędza z Budzyńskim, ich kontakty wykraczają poza relacje służbowe. W końcu kobieta zaprasza szefa na domową kolację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...