Singielka (190)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka prosi Dorotę, by wypytała Cezarego, kim jest diler, u którego prawnik kupuje narkotyki. Tymczasem Natalia jest coraz bardziej zafascynowana Olafem. Umawia się z nim na spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka prosi Dorotę, by wypytała Cezarego, kim jest diler, u którego prawnik kupuje narkotyki. Tymczasem Natalia jest coraz bardziej zafascynowana Olafem. Umawia się z nim na spotkanie, chcąc bliżej go poznać. Kowalik imponują jego odważne decyzje. Podaje więc swój numer telefonu mężczyźnie, którego niedawno poznała w Antypodach. Zeznania Tomasza różnią się od zeznań Elki, co działa na niekorzyść Górskiego.

Występują

Twórcy

Ładuję...