Singielka (189)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad namawia Elkę do przejęcia konkurencyjnego portalu. Jednak dla dziewczyny najważniejsze jest ratowanie Tomasza. Krzysiek rozpoczyna współpracę z nowym zespołem jako redaktor naczelny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Olgierd ponownie wyprowadza się z domu po awanturze ze Sławą. Ceremonia odnowienia ślubów może się nie odbyć. Tymczasem Konrad namawia Elkę do przejęcia konkurencyjnego portalu. Jednak dla dziewczyny najważniejsze jest ratowanie Tomasza. Kowalik chce wymusić na Cezarym przyznanie się do winy. Krzysiek rozpoczyna współpracę z nowym zespołem jako redaktor naczelny.

Występują

Twórcy

Ładuję...