Singielka (187)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika i Andrzej wracają do domu. Niestety, ich córeczka musi jeszcze pozostać w szpitalu. Tymczasem policja znajduje w samochodzie Tomasza narkotyki. Funkcjonariusze ponownie aresztują mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Monika i Andrzej wracają do domu. Niestety, ich córeczka musi jeszcze pozostać w szpitalu. Tymczasem policja znajduje w samochodzie Tomasza narkotyki. Funkcjonariusze ponownie aresztują mężczyznę. Elka próbuje wyciągnąć go z więzienia. Prosi o pomoc zaprzyjaźnionego policjanta, który mówi jej, jakie zarzuty postawiono Górskiemu. Kris załatwia Natalii sesję zdjęciową do reklamy szamponu. Kobieta liczy, że dzięki temu zdobędzie nowe doświadczenie jako fotograf. Ma jednak wystąpić w innej roli - modelki.

Występują

Twórcy

Ładuję...