Komisarz Alex 8: Feralna impreza (102)

serial kryminalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Damian Nawrotny, bogaty 20-latek, zostaje znaleziony martwy po imprezie. Okazuje się również, że z jego domu zniknęła spora suma pieniędzy. Ekipa Orlicza rozpoczyna dochodzenie w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Wt 16.04 13:20
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Damian Nawrotny, bogaty 20-latek, organizuje w swoim domu imprezę dla grupy znajomych, która ma tragiczny finał. Po nocnym szaleństwie gospodarz zostaje znaleziony martwy. Niebawem okazuje się również, że z domu zniknęła spora suma pieniędzy. Ekipa Orlicza rozpoczyna dochodzenie w sprawie okoliczności jego śmierci. Policjanci zaczynają przesłuchiwać uczestników imprezy. Goście jednak niewiele pamiętają z nocnego szaleństwa, zasłaniając się nadmiarem spożytego alkoholu. W toku śledztwa policjanci odkrywają kolejne fakty. Niebawem podejrzenie o zbrodnię pada na Antka. Okazuje się, że mężczyzna przepadł bez wieści ze swoją dziewczyną, która spodziewa się dziecka. Funkcjonariusze muszą go odnaleźć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...