Singielka (186)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka przychodzi na komisariat, gdzie przebywa Tomasz po bójce z Cezarym. Po kilku godzinach zostaje wypuszczony do domu. Krzysiek namawia Malenę i Dorotę, by pomogły mu uratować podupadający portal.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka przychodzi na komisariat, gdzie przebywa Tomasz po bójce z Cezarym. Po kilku godzinach mężczyzna zostaje wypuszczony do domu. Jednak następnego dnia policja przeszukuje samochód Górskiego. Tymczasem Krzysiek namawia Malenę i Dorotę, by pomogły mu uratować podupadający portal. Kobiety podejmują wyzwanie, jednocześnie uzurpując sobie prawo do zarządzania redakcją. Bajtek jest załamany tą sytuacją i szuka pracy u Elki. Sława gubi pieniądze, które miała przeznaczyć na przygotowanie uroczystości odnowienia przysięgi z Olgierdem.

Występują

Twórcy

Ładuję...