Singielka (185)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej przygotowuje mieszkanie na powrót Moniki z córką. W jego domu zjawia się Weronika, która ma pewną niespodziankę. Krzysiek zostaje redaktorem naczelnym. Szuka poparcia u kolegów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Andrzej przygotowuje swoje mieszkanie na powrót Moniki z ich córką. W jego domu zjawia się Weronika, która ma pewną niespodziankę. Krzysiek zostaje redaktorem naczelnym. Szuka poparcia u kolegów, jednocześnie obiecując, że wprowadzi korzystne dla nich zmiany. Patryk i Gosia postanawiają skorzystać z okazji, by zrezygnować z pracy w "Co tam?". Prawnik przekazuje Krzysztofowi informację o kolejnych zwolnieniach. Elka i Tomasz chcą razem uczcić narodziny dziecka przyjaciół. Górski nie zjawia się jednak na spotkaniu.

Występują

Twórcy

Ładuję...