M jak miłość | odc. 1253

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek ma problemy ze zdrowiem, ale ukrywa to przed bliskimi. Natalia przechodzi testy sprawnościowe dla policjantów. Justyna szuka nastolatków, którzy zniknęli z obozu w lesie. Prosi Franka o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Marek ma problemy ze zdrowiem, ale ukrywa to przed bliskimi. Ewa wyjeżdża na sympozjum do Warszawy. Natalia przechodzi testy sprawnościowe dla policjantów. Justyna dostaje informację o dwójce nastolatków, którzy zniknęli z obozu w lesie. Prosi Franka o pomoc w poszukiwaniach. Ula domyśla się, że Górska może zniszczyć nowy związek jej siostry. Postanawia dać dziewczynie nauczkę. Mostowiakówna zwierza się Wernerowi, że jest szantażowana. Mężczyzna, z którym była związana w Anglii, grozi, że umieści jej rozbierane zdjęcia. Żąda pieniędzy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...