M jak miłość | odc. 1252

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek jest wdzięczny Jackowi za to, że otoczył Asię opieką. Marcin spotyka się z Naomi. Wyznaje mu ona, że została okłamana przez partnera. Świadkiem ich rozmowy jest Artur, który robi im zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Tomek jest wdzięczny Jackowi za to, że otoczył Asię opieką. Chodakowski zamierza razem z narzeczoną obejrzeć lokal, który mają wynająć na wesele. Gdy w ostatniej chwili okazuje się, że musi pojechać do pracy, tu także zastępuje go Jacek. Marcin kolejny raz spotyka się z Naomi. Tancerka wyznaje mu, że została okłamana przez swojego partnera. Mariusz obiecał, że się dla niej rozwiedzie, ale do tej pory nic nie zrobił. Chodakowski radzi dziewczynie, by przestała tracić czas dla Mariusza. Oboje nie wiedzą, że świadkiem ich rozmowy jest Artur, który robi im zdjęcia. Fotografie trafiają do Izy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...