M jak miłość | odc. 1251

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wierzyciele żądają od Radka spłaty długu. Olga wyznaje ojcu, że nie zamierza studiować prawa. Magda doskonale radzi sobie w kancelarii. Radość z sukcesów przesłania jej tęsknota za Olkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

W bistro zjawiają się mężczyźni, którzy żądają od Radka spłaty długu. Olga wyznaje ojcu, że nie zamierza studiować prawa. Górecki nie przyjmuje jej tłumaczeń i jest pewien, że córka wybierze taką właśnie karierę. Dziewczynę irytuje też fakt, że jej ojciec nadal interesuje się Moniką, choć dzieli ich różnica wieku. Nie wie, że biznesmen znów umówił się z prawniczką na kolację. Ala w tajemnicy przed mężem szuka pracy w Warszawie. Zdaje sobie sprawę, że Paweł nie myśli o wyjeździe z Grabiny. Magda doskonale radzi sobie w kancelarii Budzyńskiego. Radość z sukcesów przesłania jednak tęsknota za Olkiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...