Singielka (175)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka czuje, że musi pomóc Tomaszowi. Dzwoni do niego z propozycją pracy. W redakcji zjawia się Dorota. Oszukana przez Cezarego chce odwdzięczyć się dziennikarce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka czuje, że musi pomóc Tomaszowi. Dzwoni do niego z propozycją pracy. Tymczasem w redakcji zjawia się Dorota. Oszukana przez Cezarego chce odwdzięczyć się dziennikarce za to, że ostrzegła ją przed podstępnym prawnikiem i proponuje kontrakt z bogatą amerykańską firmą. Reklamowanie aplikacji dla zakochanych wydaje się jednak Elce mało ambitne. Monika próbuje przekonać szefową do zmiany zdania. Poznana w szkole rodzenia Weronika odwiedza Andrzeja w redakcji, stawiając go w niezręcznej sytuacji. Udaje, że się źle czuje i prosi, by mężczyzna odwiózł ją do domu. By jej pomóc, Andrzej okłamuje Monikę. Kris namawia Natalię na studia na ASP. Oferuje jej pomoc w przygotowaniu do egzaminów.

Występują

Twórcy

Ładuję...