M jak miłość | odc. 1250

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzejek wciąż nie oświadczył się Marzence i prosi Wernera o pomoc. Prawnik przekonuje Annę, by w siedlisku przygotowali dla zakochanych kolację. Natalia przenosi się do leśniczówki Franka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Andrzejek wciąż nie zdecydował się na oświadczyny. Chce zaimponować ukochanej, dlatego prosi Wernera o pomoc w przygotowaniu odpowiedniej atmosfery. Prawnik przekonuje Annę, by urządzili dla zakochanych romantyczną kolację w siedlisku. Wcześniej Werner spotyka się z Ulą, która właśnie wróciła z Londynu. Mostowiakowie zastanawiają się, skąd wzięła się nagła zmiana planów, gdyż dziewczyna nawet nie uprzedziła ich o swoim przyjeździe. Są też ciekawi, jak długo z nimi zostanie. Nie wiedzą, że Ula miała za granicą przykre doświadczenia - jej angielski narzeczony oszukał ją i wyrzucił z pracy. Córka Mostowiaka wtajemniczyła w swoje sprawy jedynie Wernera. Dzięki pomocy prawnika uzyskała odszkodowanie i nie została bez środków do życia. Mimo że najgorsze Ula ma już za sobą, prosi Adama o dyskrecję. Nie chce, by najbliżsi dowiedzieli się o jej problemach. W tym czasie siostra dziewczyny, Natalia, przenosi się razem z córeczką do leśniczówki, do Franka. Jako jedyna z całej rodziny domyśla się, dlaczego Ula zdecydowała się na powrót do Grabiny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...