M jak miłość | odc. 1249

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzejek nadal przebywa w szpitalu. Chodakowski kupuje pierścionek zaręczynowy, który siłacz zamierza wręczyć Marzence. Budzyński wraz z Magdą odwiedza Zduńskich. W pewnej chwili całowuje dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Bandyci znów atakują. Tym razem włamują się do auta Marcina. Pobity Andrzejek nadal przebywa w szpitalu. Chodakowski kupuje pierścionek zaręczynowy, który siłacz zamierza wręczyć Marzence. Zanim jednak dochodzi do oświadczyn, zakochanymi ponownie się kłócą. Podczas wizyty w kancelarii Górecki poznaje babcię Moniki. Budzyński wraz z Magdą wieczorem odwiedza Zduńskich. W pewnej chwili zaczyna całować dziewczynę. Olga sugeruje Radkowi, że Kinga jest nim zainteresowana. Ten uznaje w końcu, że szefowa chce nawiązać romans.

Występują

Zobacz także

Ładuję...