Artyści (7)

serial obyczajowy Polska 2016  od 16 lat

W skrócie

W teatrze trwają próby przedstawienia pod okiem Richter. Każdy liczy na angaż. Konieczny zatrudnia nawet specjalistę od PR. Wygląda na to, że sytuacja się stabilizuje. Niestety, straż zamyka scenę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o losach zespołu aktorskiego fikcyjnego, publicznego Teatru Popularnego w Warszawie. Akcja serialu rozpoczyna się w dniu, w którym zasłużony dyrektor placówki zostaje znaleziony martwy na scenie, po tym jak popełnił samobójstwo. Jego następcą zostaje młody reżyser z prowincji (Marcin Czarnik). Nowy dyrektor przystępuje do pracy z głową pełną ambitnych planów repertuarowych. Brutalne realia szybko sprowadzają go na ziemię.

W tym odcinku

W Teatrze Popularnym wciąż trwają próby przedstawienia pod okiem znanej i cenionej pani Richter. Każdy z aktorów liczy na angaż, tym bardziej, że reżyserka obiecuje wyjazd ze spektaklem na festiwal w Awinionie. Konieczny, by poprawić wizerunek swój, jak i prowadzonej przez siebie instytucji, zatrudnia specjalistę od PR. Wygląda na to, że sytuacja w teatrze powoli się stabilizuje. Niestety zespół nie ma szczęścia. Wkrótce straż pożarna zamyka scenę ze względu na niespełnione normy przeciwpożarowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...