Teleman

Singielka (164)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert próbuje nie dopuścić do spotkania Natalii i Izy. Paweł stara się przekonać Tomasza, by dał Malenie jeszcze jedną szansę. Elka chce wiedzieć, dlaczego Viktor wyraził zgodę na publikację wywiadu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Robert ma wyrzuty sumienia. Próbuje za wszelką cenę nie dopuścić do spotkania Natalii i Izy. Paweł stara się przekonać Tomasza, by dał Malenie jeszcze jedną szansę i jej nie zwalniał. Tymczasem Elka odwiedza Viktora. Chce wiedzieć, dlaczego wyraził zgodę na publikację wywiadu. Sława podejmuje kolejne próby rozwiązania kłopotów małżeńskich. Starania kobiety przynoszą jednak odwrotny skutek.

Występują

Twórcy

Ładuję...