Teleman

Singielka (162)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz jest zawiedziony. Elka uważa spędzoną z nim noc za pomyłkę. Malena podstępem próbuje nakłonić Viktora, by zgodził się na publikację tekstu dotyczącego jego przygody z Singielką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz jest zawiedziony. Elka uważa spędzoną z nim noc za pomyłkę. Kowalik postanawia iść na policję. Tomasz również będzie musiał złożyć zeznania. Tymczasem radość Moniki spowodowana wyjazdem teściowej nie trwa zbyt długo. Malena podstępem próbuje nakłonić Viktora, by zgodził się na publikację tekstu dotyczącego jego przygody z Singielką. Iza wciąż stara się uwieść Roberta.

Występują

Twórcy

Ładuję...