Teleman

Profil 6 (9)

(Profilage 6: Les poupées)

serial kryminalny Francja 2015  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W parku na karuzeli zostaje znalezione ciało kobiety. Z oględzin wynika, że denatkę ktoś najpierw dotkliwie pobił, a następnie przeniósł jej zwłoki w to miejsce.Okazuje się, że pracowała jako niania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin) jest doświadczoną psycholog specjalizującą się w sprawach kryminalnych. To pozwala jej pomagać paryskiej policji w ujęciu groźnych przestępców, którzy często działają w określony sposób. Francuski serial na małym ekranie gości od 2009 roku. W głównych rolach, obok Odile Vuillemin (Chloé Saint-Laurent) występują: Jean-Michel Martial (komisarz Grégoire Lamarck), Raphaël Ferret (Hyppolite de Courtene) i Guillaume Cramoisan (Matthieu Pérac).

W tym odcinku

W parku na karuzeli zostaje znalezione ciało pewnej kobiety. Z oględzin wynika, że denatkę ktoś najpierw dotkliwie pobił w głowę, a następnie przeniósł jej zwłoki w to miejsce. Funkcjonariusze ustalają personalia ofiary - to 26-letnia Vanessa Cadiot. Kobieta przez ostatnie lata pracowała jako niania. Opiekowała się dziewczynką, która kilka miesięcy temu utonęła w swoim basenie. Chloe i Rocher odwiedzają rodziców zmarłej kilkulatki. Okazuje się, że denatka nękała ich telefonami, by przeprosić za tragedię.

Występują

Twórcy

Ładuję...