Komisarz Alex 8: Sława za wszelką cenę (97)

serial kryminalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na wernisażu w Łodzi Bożena usiłuje sfilmować się ze znaną aktorką. Artystka w złości wytrąca jej kamerę. W odpowiedzi zostaje uderzona w głowę i spada ze schodów. Ekipa Orlicza rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Bożena Bogusz zawsze chciała zostać gwiazdą wielkiego formatu. Niestety, nie zrealizowała swoich marzeń. Być może wpływ na to miała jej matka Maria, która nie wierzyła w talent córki. Aby chociaż zbliżyć się do świata celebrytów, Bożena zaczęła z pasją nagrywać znane osoby podczas różnych imprez. Na wernisażu w Łodzi usiłuje sfilmować się z aktorką Margaretą Rozowską. Gwiazda jest oburzona natarczywością Bożeny i w złości wytrąca jej kamerę. Bogusz uderza aktorkę w głowę butelką i kobieta spada ze schodów. Zespół Orlicza rozpoczyna dochodzenie.

Występują

Twórcy

Ładuję...