Teleman

Singielka (159)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia ma do Roberta pretensję o to, że spędzają razem mało czasu. Gdy zostaje sama, pojawia się intrygujący sąsiad Kris i dotrzymuje jej towarzystwa. Cezary próbuje uwieść Elkę podczas imprezy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Natalia ma do Roberta pretensję o to, że spędzają razem mało czasu. Kiedy zostaje sama, pojawia się jej intrygujący sąsiad, Kris, i dotrzymuje kobiecie towarzystwa. Tymczasem Cezary próbuje uwieść Elkę podczas imprezy. Wrzuca do jej kieliszka środek odurzający. Wkrótce zostają sami, jednak wówczas w domu Kowalik niespodziewanie pojawia się Tomasz.

Występują

Twórcy

Ładuję...