Teleman

Singielka (158)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary wykorzystuje informacje o interesach Pawła do szantażu. Działania podstępnego prawnika mogą zagrozić też Elce. Malena wciąż zbiera materiały do artykułu, w którym skompromituje Kowalik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Cezary wykorzystuje informacje dotyczące interesów Pawła do szantażu. Działania podstępnego prawnika mogą okazać się równie niebezpieczne dla Elki. Tymczasem Monika poznaje surowe zasady swojej przyszłej teściowej. Malena wciąż zbiera materiały do artykułu, w którym skompromituje Kowalik. Tomasz idzie na imprezę zorganizowaną przez Elkę i "Co więcej". Redakcja zamierza świętować pierwszy sukces.

Występują

Twórcy

Ładuję...